30.11.2021

Marifet Caminde bayanlara yönelik ADRB tanıtımı yapıldı

Karatay İlçe Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosunun hizmetlerine yönelik hazırlanan haftalık tanıtım toplantıları İlçe Müftüsü Musa İmamoğlu’nun katılımıyla devam ediyor.

30 Kasım Salı günü Marifet Caminde düzenlenen ADRB tanıtım toplantısına Marifet Kur’an Kursu, Tellioğlu Kur’an Kursu, Yavuz Sultan Selim Kur’an Kursu ve Gazi Osman Paşa Kur’an Kursu kursiyerleri katıldı.

Toplantıya katılan İlçe Müftüsü Musa İmamoğlu, vatandaşların doğru dini ve ahlaki bilgilere sahip, aile olmanın sorumluluğunu taşıyan, bilinçli bireylerle huzurlu ve sağlıklı bir toplum oluşturmayı hedeflediklerini söyleyerek Aile ve Dini Rehberlik Bürosu tarafından hazırlanan projelerden bahsetti.  Ayrıca İmamoğlu, sosyal medya alanında yapılan çalışmalardan da bahsederek Aile ve Dini Rehberlik Bürosu tarafından yapılan online sohbetlerinin yayınlandığı @diyanetkaratayadrb instagram hesabının da tanıtımını yaparak takip etmeleri konusunda tavsiyelerde bulundu.

Toplantı, Karatay İlçe Müftülüğü Vaizi Fatma Hale Sağım’ın yaptığı Aile ve Dini Rehberlik Bürosunun tanıtım sunumuyla sona erdi.